آکادمی ای ادز

نمونه کارهای موفق تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

آژانس تبلیغات الکترونیکی ای ادز به عنوان تنها نماینده تبلیغات اسپانسر اینستاگرام این امکان را دارد تا 23 میلیون کاربر ایرانی را مورد هدف قرار دهد.

برای سفارش این نوع تبلیغات با شماره 44288070 تماس گرفته و یا از طریق لینک eads.ir/socialadvertising سفارش خود را ثبت کنید. 

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام یکی از پیشرفته ترین و موثرترین نوع تبلیغات در اینستاگرام است. پیش از این،به دلیل تحریم های صورت گرفته، ایرن نوع تبلیغات در ایران قابل تارگت نبوده است اما آژانس تبلیغات الکترونیکی ای ادز با توجه به ارتباطات موثر و در اختیار داشتن پنل مستقیم، می تواند 23 میلیون کاربر ایرانی را مورد هدف قرار دهد. برای آگاهی از چگونگی این نوع تبلیغات و سفارش این نوع تبلیغات با شماره 44288070 تماس گرفته و یا از طریق لینکwww.eads.ir/socialadvertising سفارش خود را ثبت کنید.

نمونه های موفق تبلیغات اسپانسر اینستاگرام 

 

در این روش، پست تبلیغات اینستاگرام شما بدون نیاز به انتشار در پیج‌های مختلف، به طور مستقیم از سوی اینستاگرام منتشر خواهد شد. امکانات جذابی همچون تفکیک کاربران بر اساس جنسیت و رده سنی، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل تلفن همراه در این سرویس فراهم شده است.

آژانس تبلیغاتی «ای ادز» به عنوان نماینده اسپانسر اینستاگرام، این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا کشور ایران و استان‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

لازم به ذکر استاین امکان وجود دارد که تبلیغ با برند خودتان به صورت اسپانسر اجرا شود. همچنین این امکان وجود دارد تا با هدفمند کردن تبلیغات بر اساس علاقه‌مندی، پست‌های منتشر شده را به کاربرانی که پیش‌بینی می‌شود تمایل به دیدن پست‌های شما دارند، نمایش داد.