آکادمی ای ادز

4 پله برای ساخت تبلیغات ویدیویی تأثیرگذار

 

تبلیغات ویدیویی در صورتی که از آن درست استفاده شود و حرفه ای طراحی گردد، می تواند بسیار مثمرثمر باشد، اما گاهی اوقات ممکن است تبلیغاتی که طراحی می کنیم چندان کارآمد نباشد که البته این بستگی به موارد مختلفی دارد. در اینجا از 4 گام مهم در طرح و ایجاد یک ویدیوی آنلاین تبلیغاتی پرده برداریم.

1-      یک نمایشنامه خوب

یکی از راههای بهبود بخشیدن به کیفیت و میزان تاثیرگذاری ویدیو، نوشتن یک نمایشنامه خوب است. نمایشنامه ای می تواند تأثیرگذار باشد که در آن به دقت به تمام جزئیات اشاره شود. منظور از جزئیات، مواردی است که برای ارائه محتوای محصول مورد نظر شماست. چرایی و چگونگی ایجاد ویدیو مهم است. موارد برجسته ی محصول یا سرویس موردنظر خود را ابتدا بنویسید و سپس به سناریو و طرح ویدیو بپردازید.

2-      حفظ شادابی بازیگر

تجربه نشان داده است هرچه بازیگر یا هنرپیشه مورد نظر در شرایط بهتری ضبط شود، کیفیت آن بیشتر و در نتیجه به طور چشمگیری بر روی مخاطب تأثیرگذار است. پس پیش از اینکه فیلمبرداری را آغاز کنید، مطمئن شوید که هنرپیشه مدنظر شما از شرایط روحی خوبی برخوردار است.

3-      ویرایش!؟

این مرحله کاملاً انتخابی است گاهی اوقات ویرایش ویدیوهای شما ضروری است که باعث حذف مکث های طولانی و خسته کننده است و ارزش محصول یا سرویس را افزایش می دهد. اگر تمایل دارید ویدیوهای خود را ویرایش کنید، بهترین راه استفاده از فوتیج ها و بی رول هاست. از این طریق می توانید شکستگی های فیلم را پوشش دهید تا کمتر به شم بیایند.

4-      آپلود و بهینه سازی برای جستجو

هدف اصلی هر ویدیوی تبلیغاتی، ارائه شدن در بین مردم و جوامع مورد نظر و دیده شدن برند و محصولات است. اگر قصد دارید در جستجوی موتورهای جستجوگر یافته شوید، می توانید ویدیوهای خود را در یوتیوب دانلود کنید. یوتیوب یکی از زیرمجموعه های بزرگترین موتورهای جستجو یعنی گوگل است و الگوریتم آن مشابه یکدیگر است. در نتیجه یوتیوب مکان با ارزشی برای آپلود ویدیو است.