آژانس تبلیغات اینترنتی ای ادز

تبلیغات کلیکی و ثابت بنری

در وب سایت های برتر ایران

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

امروزه بسیاری از کاربران بخشی از وقت خود را صرف بررسی مطالب و محتوای وب سایت ها می کنند به شکلی که میتوان این رسانه را به عنوان مرجع اخبار روز جهان معرفی کرد، همین امر باعث شده تا ترافیک بازدید بسیار بالایی به سمت این سایت ها رفته و کاربران فراوانی را جذب خود کنند، به همین منظور میتوان با طراحی بنرهایی جذاب و کاربر پسند از این سایت ها جهت تبلیغات بنری بهترین استفاده را انجام داد، ای ادز به عنوان مجری تبلیغات بنری بسیاری از وب سایت های معروف و مطرح ایران آماده است تا کسب و کار شمارا از طریق این روش تبلیغاتی به شکلی کاملا هدفمند به کاربران اینترنت معرفی کند.

جهت مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید 02144288070

برخی از ویژگی های تبلیغات بنری

هزینه پایین

هزینه پایین

با در نظر گرفتن مزایای خاص و ویژه تبلیغات اینترنتی، این رسانه نسبت به سایر رسانه‌های تبلیغاتی، از قبیل .تلویزیون، بیلبورد، روزنامه و ... از هزینه به مراتب کمتر و بازدهی بالاتری برخوردار است.

بدون محدودیت زمانی

بدون محدودیت زمانی

فارغ از اینکه چه ساعتی از شبانه روز باشد، اینترنت همیشه و در همه حال بیدار است! به همین دلیل اینترنت، بعنوان یک رسانه هوشمند، در هر زمان و بصورت 24 ساعته آماده است تا محصولات و خدمات گوناگون را معرفی و تبلیغ کند.

 پوشش گسترده

پوشش گسترده

طبق آخرین آمار ارائه شده توسط مرکز توسعه ملی اینترنت (متما) ضریب نفوذ اینترنت در ایران از مرز 60درصد گذشته است و این یعنی در کشور ما بیش از 45 میلیون کاربر اینترنت وجود دارد. به همین دلیل اینترنت، بعنوان یک رسانه پر قدرت و پر نفوذ با پوشش حداکثری، بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات به شمار می‌رود.

ارزیابی عملکرد

ارزیابی عملکرد

ویژگی منحصر بفرد و ممتاز اینترنت در مقایسه با سایر رسانه‌ها، امکان ارزیابی عملکرد یک تبلیغ و میزان اثر گذاری آن با کمک سیستم‌های تبلیغاتی و ابزارهای نوین آمارگیری است.

برندهای معتبری که از تبلیغات بنری بهره می برند

  • bamilo
  • netbarg
  • takhfifan
  • digikala