آژانس تبلیغات اینترنتی ای ادز

خدمات دپارتمان گرافیکدرباره دپارتمان گرافیک

گرافیک


دپارتمان گرافیک ای ادز یک مجموعه فول سرویس در زمینه خدمات تبلیغاتی می باشد ، نمیتوان دقیق گفت تبلیغات یک هنر است یا یک علم ، بلکه مرز باریکی بین این دو است. حرکت خلاقانه در این مسیر میتواند موفقیت یک برند را به همراه داشته باشد.

از ایده تا اجرا

  • تبلیغات گوگل
  • تبلیغات گوگل
  • تبلیغات گوگل
  • تبلیغات گوگل

خدمات ما

برگزاری کمپین و ایده پردازی

برگزاری کمپین و ایده پردازی

ایده های بدیع و خلاقانه، قلب یک برنامه تبلیغاتی است. هر کمپین بر اساس ایده های خلاق شکل می گیرد که طی فرآیندی خلاقانه در اتاق فکر بسط می یابد. اتاق فکر با فراهم آوردن نویسندگان و هنرمندان خلاق و کارشناسان بازاریابی و تبلیغات،براساس اهداف تعیین شده بازاریابی ایده های بدیعی خلق می کند که قابلیت انتقال و گسترش به مخاطبان را، ازطریق رسانه های مختلف فراگیر مانند: تلویزیون، رادیو، تبلیغات محیطی و رویدادهای تعاملی (فضای مجازی سمپلینگ و همایش ایجاد می کند.)

ساخت موشن گرافیک و تیزر

ساخت موشن گرافیک و تیزر

در فضای تبلیغاتی امروز ، محتوا های ایستا و ثابت جای خود را به محتوای پویا و متحرک دادند و اثر گذاری آن روی مخاطبان بسیار بیشتر است. فعالیت ما در این زمینه شامل ساخت انواع استاپ موشن ها ، انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی ( با تکنیک های مختلف ) و ساخت انواع تیزرهای رئال می باشد.

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی را می توان تلفیقی از دانش گرافیک و هنر عکاسی دانست که اصولا در پی سفارش یک شرکت یا کارخانه صورت می پذیرد ، مجموعه ما در راستای نیاز های یک پروژه کلیه امور عکاسی تبلیغاتی و صنعتی را نیز بر عهده میگیرد.

سایر خدمات گرافیکی

سایر خدمات گرافیکی

سایر خدمات ما شامل طراحی لوگو و ست اداری ، طراحی بروشور و کاتالوگ ، تبلیغات محیطی ، بسته بندی ، طراحی کاراکتر، طراحی پوستر و اینفوگرافیک ، طراحی کتاب ، مجله وخدمات صفحه آرایی و... میباشد.