در فضای مجازی به راحتی کسب درآمد کنید

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد

با توجه به گسترش روز افزون دنیای مجازی، بستر متنوعی جهت درآمدزایی از این شبکه برای کاربران آن به وجود آمده است. ای ادز برای تمامی کاربران اینترنت فرصت مناسبی را فراهم آورده تا چه در صورت داشتن تخصص مانند برنامه نویسی موبایل و وب سایت و چه صاحبان رسانه‌های دیجیتال و کاربران عادی بتوانند کسب درآمد داشته باشند.

جهت مشاوره در زمینه کسب درآمد با کارشناسان ای ادز در ارتباط باشید 02144288070

برخی از روش های درآمد زایی در ای اَدز

سایت پربازدید

صاحب یک وب سایت یا اپلیکیشن پر بازدید هستید؟

شما هم میتوانید با عضویت در ای ادز و ثبت وب سایت یا اپلیکیشن خود از طریق نمایش بنرهای تبلیغاتی نسبت به کسب درآمد اقدام کنید٬ در نظر داشته باشید در این روش کسب درآمد شما بر اساس تعداد کلیک بر روی بنرها خواهد بود.

کسب درآمد از طریق تلگرام

از طریق تلگرام کسب درآمد کنید

اگر کانال تلگرامی با تعداد ممبر بالا دارید با عضویت و ثبت کانال خود در ای ادز میتوانید با نمایش تبلیغ ها در کانال خود به روشی متفاوت بر اساس میزان کلیک بر روی تبلیغ کسب درآمد کنید.

 کلیک بر روی وب سایت

کلیک بر روی وب سایت

در این روش شما میتوانید از طریق پنل خود در ای ادز با مراجعه به بخش کسب درآمد و بخش کلیک بر روی سایت٬ با کلیک بر روی لینک وب سایت های مختلف کسب درآمد کنید.

کلیک در گوگل

کلیک در گوگل

یکی از مهم ترین ارکان قدرت یک وب سایت داشتن ورودی از موتور جستجوی گوگل است٬ ای ادز با راه اندازی سیستم کلیک در گوگل این امکان را به شما میدهد تا از طریق بخش کسب درآمد وارد بخش کلیک در گوگل شده و با یافتن سایت ها در گوگل و کلیک بر روی لینک آن ها کسب درآمد کنید.