آژانس تبلیغات اینترنتی ای ادز

نمایش تبلیغات

در برترین اپلیکیشن های خارجی با کاربران ایرانی

تبلیغات موبایل متفاوت

تبلیغات موبایل

شما با کمک ای ادز می توانید یک نرم افزار موبایل خاص یا موضوع نرم افزارهای هدف خود را برای نمایش تبلیغات خود انتخاب کرده و با تنظیمات پیشرفته به کاربران هدف خود نزدیک تر شوید. شما در بخش تبلیغات موبایل ای ادز می توانید انواع کمپین های تبلیغاتی را با هدف گیری مشخص تجربه نمایید. توسعه دهندگان نرم افزار نیز می توانند از کمپین های افزایش نصب و فروش نرم افزار در اپل استور یا گوگل پلی استفاده نمایند. شما می توانید برای بررسی نرم افزارها در راستای انتشار تبلیغات خود با واحد مشاوره ای ادز در پیوند باشید.

واحد مشاوره تبلیغات موبایل :44288070-021

برخی از ویژگی های تبلیغات هدفمند و موثر در موبایل

استرتژی های تبلیغات موبایل

استراتژی‌های تبلیغات موبایلی در ای‌اَدز

• افزایش نصب اپلیکیشن (پرداخت براساس تعداد نصب CPI)
• افزایش آگاهی مخاطبان از برند(پرداخت بر اساس تعداد نمایش CPM )
• هدایت کاربر به صفحه فرود (پرداخت بر اساس تعداد کلیک CPC)

نمایش بر اساس موقعیت مکانی

نمایش براساس موقعیت مکانی

ای ادز به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را در استان یا استانهایی که نرم افزارهای موبایل در آنها استفاده می شوند نمایش دهید. شما در سیستم تبلیغات موبایل ای ادز می توانید بر اساس هر استان یک تبلیغ متفاوت نمایش دهید.

 نمایش براساس زمان هدف

نمایش براساس زمان هدف

شما در سرویس تبلیغات موبایل ای ادز امکان تعیین زمان نمایش تبلیغ بر اساس تاریخ دقیق روز، تعیین روز در هفته، تعیین ساعت نمایش متفاوت در هر روز را خواهید داشت. همچنین در هر زمان از شبانه روز بدون نیاز به تماس با کارشناسان ای ادز میتوانید تبلیغ خود را متوقف کرده ویا زمان نمایش آن را ویرایش نمایید.

برند گوشی تلفن همراه

برند گوشی تلفن همراه

می‌توانید تعیین کنید که تبلیغ شما فقط بر روی گوشی‌های مربوط به یک برند خاص (سامسونگ، سونی، هوآوی و غیره) نمایش داده شود.

برندهای معتبری که از تبلیغات موبایل بهره می برند

  • bamilo
  • netbarg
  • takhfifan
  • digikala