بدون دردسر پیاده‌سازی کنید

به راحتی و با چند خط کد پیش فرض، وب سایت یا برنامه‌ی خود را تبدیل به یک رسانه‌ی درآمدزا کنید. در حال حاضر، هزاران برنامه‌ و وب سایت همکار با ای ادز، درآمد قابل ‌توجهی از این طریق کسب می‌کنند. برنامه‌ی شما می‌تواند رسانه‌ی بعدی ما باشد.

لازم نیست وب سایت یا برنامه‌ی شما پیش از این منتشر شده باشد

اگر هنوز برنامه‌ی شما در اینترنت منتشر نشده است و هم اکنون در حال پیاده‌سازی آن هستید، می‌توانید از همین حالا تبلیغات ای ادز را در آن قرار دهید. کافی است مشخصات وب سایت یا برنامه‌ی خود را در سامانه‌ی ما ثبت کنید و بعد از پیاده‌سازی در آن، به کمک تبلیغات آزمایشی ای ادز، از صحت پیاده‌سازی خود اطمینان حاصل کنید. به محض انتشار برنامه در اینترنت، نمایش تبلیغات در برنامه‌ی شما آغاز می‌شود.

مهم نیست از چه سی ام اس یا پلتفورمی استفاده می‌کنید

ای ادز امکان همکاری با تمام توسعه دهندگان سیستم های مدیریت محتوی و پلتفرم های موبایل از جمله اندروید و آی او اس را دارد.

درآمد خود را لحظه به لحظه دنبال کنید

به محض انتشار نرم افزار موبایل یا وب سایت شما در اینترنت،‌ نمایش تبلیغات در آن آغاز خواهد شد و شما می‌توانید لحظه به لحظه آمار نمایش تبلیغات و کلیک‌های کاربران در وب سایت یا برنامه‌ی خود را مشاهده کنید. با هر کلیک کاربر، درآمد آن در لحظه به اعتبار حساب شما در ای ادز افزوده می‌شود.

درآمد خود را به صورت خودکار دریافت کنید

در تاریخ دهم، هجدهم و بیست و ششم هر ماه، درآمد شما به صورت خودکار تصفیه می‌شود و حداکثر طی سه روز کاری به حساب شما واریز می‌شود. ای ادز با همه‌ی بانک‌های متصل به سامانه‌ی شاپرک سازگار است. کافی است شماره حساب بانکی خود را از طریق پنل تنظیمات حساب در ای ادز وارد کنید تا درآمدتان به صورت خودکار به حساب شما منتقل شود.

نحوه‌ی تقسیم درآمد بین ای ادز و نمایش‌دهندگان تبلیغات

کلیه‌ی درآمد حاصل از نمایش تبلیغات، بین شما و ای ادز تقسیم می‌گردد و سهم شما از این میزان، ۷۵ درصد خواهد بود. این مبلغ، در هنگام نمایش تبلیغات به اعتبار حساب کاربری شما در ای ادز افزوده می‌گردد و ۱۲ ساعت پس از ثبت درخواست قابل‌ دریافت خواهد بود. ما در ای ادز همواره در تلاش خواهیم بود که درآمد نمایش‌دهندگان را روز به روز افزایش دهیم و بیشتر سهم ای ادز از درآمد تبلیغات برای ارائه‌ی خدمات بهتر و جذب تبلیغات استفاده خواهد شد.