ای ادز ارائه دهنده روش های نوین سئو

چراسئوبرای وب سایت مهم است

سئو

امروزه تمام وب مسترها آگاهند که بیشترین ورودی کاربران هر وب سایت، از طریق جستجوی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می باشد. به همین دلیل رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو نقش زیادی در موفقیت کسب و کارتان در دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک دارد. همچنین با توجه به تغییرات لحظه ای در روش های بهینه سازی و امتیاز این روش ها در رتبه بندی موتورهای جستجو، برای بهینه سازی موثر، استفاده از کارشناسان مجرب و به روز اجتناب ناپذیر است. ای ادز بر اساس آخرین روش های بهینه سازی سایت و الگوریتم امتیاز دهی موتورهای جستجو، پس از بررسی لازم روی وب سایت شما، بهترین راهکار برای پیوستن سایت شما به صفحات نخست موتورهای جستجوگر بزرگ مانند گوگل را اعمال می نماید.

واحد مشاوره سئو:44288070-021

برخی از خدمات سئو ای ادز

شناسایی کلمات کلیدی مهم در کسب و کار شما

شناسایی کلمات کلیدی مهم در کسب و کار شما

در موتورهای جستجو، برای هر موضوعی همواره تعدادی از کلمات جستجوی نسبتا بیشتری دارند و کاربران با جستجوی این کلمات است که نیازهای خود را در سطح اینترنت می یابند، ای ادز با یافتن کلیدی ترین کلمات مرتبط با کسب و کارتان، شمارا در مسیر شروع بهینه سازی وب سایت یاری مینماید.

استانداردترین روش هارا برای سئو انتخاب کنید

استانداردترین روش هارا برای سئو انتخاب کنید

انتخاب روش های درست برای بهینه سازی امر بسیار مهمی است، زیرا با انتخاب روش های غلط و استفاده از سیستم هایی که قدرت غیر حقیقی به وب سایت شما میدهند حتی اگر سایت شما به صفحه اول گوگل هم برسد طولی نمیکشد که گوگل این روش هارا تشخیص داده و سایت شمارا از موتور جستجوی خود حذف میکند.

 شناسایی رقبای شما

شناسایی رقبای شما

ای ادز پس از شروع همکاری با شما در قدم اول رقبای کسب و کارتان را در اینترنت از نظر میزان قدرت مورد بررسی دقیق قرار خواهد داد و به شکل مستند به شما خواهد گفت که با چه میزان هزینه و ظرف چه مدت میتوانید در بین 10 لینک برتر گوگل قرار بگیرید.

در صفحه اول بمانید

در صفحه اول بمانید

قدم اول رسیدن سایت شما به صفحه اول گوگل است اما در قدم دوم نیاز است که با روش هایی از بازگشت وب سایت به صفحات دوم و عقب تر جلوگیری شود. به همین منظور ای ادز همواره کنار شماست تا با انجام روش هایی از نزول رتبه سایت جلوگیری شود و همواره سایت شما منتخب کاربران در بین وب سایت های صفحه اول گوگل باشد.

آموزش های آکادمی ای ادز

آف سایت سئو

الفبای سئو

آشنایی با سئو