آژانس تبلیغات اینترنتی ای ادز

تبلیغات هوشمند وطراحی کمپین

تبلیغات شبکه های اجتماعی

تبلیغات شبکه های اجتماعی

با توجه به گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی و افزایش میزان حضور کاربران در این شبکه ها بهترین فضای تبلیغاتی پیش روی شماست البته اگر متفاوت و درست به شکلی که کاملا هدفمند دیده شوید از آن استفاده کنید. یکی از مشکلاتی که کاربران برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی با آن مواجه می‌شوند، موضوع انتخاب روش درست تبلیغات است، ای ادز با توجه به تحلیل مشکلات تبلیغات در این فضای اینترنتی و پایین بودن تاثیر تبلیغات مستقیم در عین هزینه بالا، همواره به دنبال راه حل هایی جهت افزایش بازدهی همراه با کاهش هزینه و تاثیر منفی دید تبلیغاتی کاربران بوده است.

جهت دریافت مشاوره در ارتباط با تبلیغات در شبکه های اجتماعی کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند 02144288070

برخی از ویژگی های تبلیغات شبکه های اجتماعی

تبلیغات شبکه های اجتماعی

تبلیغات شبکه های اجتماعی

بر اساس آمارهای ۲ سال گذشته، از هر ۱ دقیقه اینترنت گردی کاربران حدود ۱۵ ثانیه آن به شبکه های اجتماعی اختصاص دارد و ثانیه های این آمار روز به روز در شبکه های اجتماعی رو به افزایش است و به همین روی، شبکه های اجتماعی برای تبدیل رهگذران به مشتری دارای پتانسیل قابل توجهی هستند. با استفاده از این ابزار فناوری اطلاعات، کسب و کارها می توانند جدا از معرفی و فروش محصول و خدمات خود به برقراری ارتباط صمیمی با مخاطبان خود پرداخته و نرخ وفاداری مشتریان خود را افزایش دهند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

شما پیش از فعالیت در بخش شبکه های اجتماعی ای ادز میتوانید خدمات و محصولات کسب و کار خود را با کارشناسان ارشد ای ادز درمیان بگذارید و میان پیشنهاد های متنوع این بخش، تبلیغات موثر را برگزینید. ای ادز با کوله باری از تجربه دریافته است که هرچند که تبلیغات در شبکه های اجتماعی به موفقیت کسب و کارها کمک می کند اما تبلیغات در هر شبکه های اجتماعی بسته به نوع کسب وکار، تاثیر گذاری خود را خواهد داشت. برای نمونه تبلیغات یک برند پوشاک در اینستاگرام بسیار موثرتر از تبلیغات یک شرکت تجهیزات نفتی خواهد بود.

 تنوع در شبکه های اجتماعی

تنوع در شبکه های اجتماعی

در ای ادز شما محدود به تبلیغات در یک شبکه اجتماعی خاص نیستید. با توجه به استقبال روز افزون کاربران اینترنت از شبکه های اجتماعی و سرویس های پیام رسان مانند تلگرام، همیشه تعداد مشخصی از شبکه های اجتماعی وجود نخواهد داشت و همواره شرکت های کوچک و بزرگی با بررسی نیازمندی های کاربران به این عرصه پا خواهند گذاشت. ای ادز با توجه به تخصص خود این امکان را فراهم نموده تا شما از تبلیغات تمامی شبکه های اجتماعی به روز بهره مند شوید وتبلیغات خود را در این عرصه محدود نکنید.

حراجی آنلاین خدمات شبکه های اجتماعی

حراجی آنلاین خدمات شبکه های اجتماعی

آنچه باعث وجه تمایز بخش تبلیغات شبکه های اجتماعی ای ادز از دیگر شرکت های فعال این حوزه است، بخش حراجی آنلاین خدمات شبکه های اجتماعی است. شما می توانید به عنوان یک خدمات دهنده یا درخواست کننده انواع خدمات شبکه های اجتماعی، پس از عضویت در ای ادز از این بخش استفاده نمایید. از خدمات این بخش می توان به شرکت در حراجی خرید صفحات اجتماعی، افزایش فالور و یا تبلیغ در صفحات و کانال های پر مخاطب نام برد.

آموزش های آکادمی ای ادز

برندهای معتبری که از تبلیغات شبکه های اجتماعی بهره می برند

  • bamilo
  • netbarg
  • takhfifan
  • domino