تبلیغات ویدئویی

روشهای نوین و موثر تبلیغات ویدئویی ای ادز

تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدئویی

امروزه ویدئو به دلیل تاثیر گذاری انکارناپذیر بر روی مخاطبان به عنوان یکی از برترین ابزارهای بازاریابی آنلاین شناخته می شود. تیم تخصصی ویدئو مارکتینگ ای ادز پس از تجربه موفق به عنوان تنها مجری تبلیغات ویدئویی یوتیوب در ایران، با توسعه واحد ویدئو مارکتینگ خود و راه اندازی و مالکیت اولین و بزرگترین رسانه اشتراک ویدئو طنز در کشور(ویدوید)، هم اکنون به عنوان گزینه اول مشاوره تبلیغات ویدئویی آنلاین برندها در ایران شناخته می شود.

شما می توانید برای مشاوره رایگان در حوزه ویدئو مارکتینگ با کارشناسان ای ادز در پیوند باشید: ۰۲۱۴۴۲۸۸۰۷۰

برخی از روش ها و ویژگی های هدفمند و موثر تبلیغات ویدئویی

تبلیغات در یوتیوب

تبلیغات در یوتیوب

یوتیوب به عنوان بزرگترین و پربازدید ترین رسانه ویدئویی دنیا می تواند محل مناسبی جهت ویدئو مارکتینگ و معرفی کسب و کار هابه کاربران ایرانی و بین المللی باشد.طبق آمار منتشر شده بیش از یک سوم مردم دنیا از یوتیوب بازدید می کنند و میانگین بارگزاری ویدئو از سوی آنها حدود ۵۰۰ ساعت در دقیقه است. ای ادز به عنوان اولین مجری تبلیغات در یوتیوب در ایران آماده ارائه خدمات به شرکت ها و برندهای ایرانی می باشد. تبلیغات در یوتیوب بر اساس علایق، کلمات کلیدی ،موضوع، سیستم عامل و نوع دستگاه، رده سنی، جنسیت، زمان و مکان قابل تنظیم است. شما در این روش می توانید به صورت لحظه ای گزارش آماری دقیق از تبلیغات خود را دریافت نمایید.

تبلیغات در ویدوید

تبلیغات در ویدوید

ویدوید به عنوان نخستین وب سایت اشتراک ویدیو طنز با همیاری شخصیت های طنز شبکه های اجتماعی و تیمی متخصص در حوزه طنز محل بسیار مناسبی برای نمایش تبلیغات شما می باشد. شما در لحظه ای که کاربران درحال نمایش ویدئو طنز و لذت بردن از آن هستند میتوانید تبلیغات موثری داشته باشید و به عنوان حامی جریانی که به شاد بودن ایرانیان می اندیشد در ذهن مخاطبان ویدوید ثبت شوید. انواع تبلیغات در وب سایت و نرم افزار موبایل ویدوید شامل تیزر ۳ تا ۱۰ ثانیه ای پیش از هر فیلم، آرم آگهی ۳ ثانیه ای، درج لوگو در بالای ویدئو ها و نمایش تیزرهای تبلیغاتی طنز شما می باشد.

تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدئویی

در این روش ای ادز بر اساس محصول یا خدمات کسب و کار شما تیزر تبلیغاتی طنز یا رسمی را پیشنهاد می دهد. در روش طنز سناریو اختصاصی کلیپ تبلیغاتی شما در اتاق فکر ای ادز به شکلی آماده خواهد شد که کلیپ تبلیغاتی شما با محتوا طنز و جذاب برای کاربران شبکه اجتماعی ساخته خواهد شد. در روش رسمی اتاق فکر ای ادز بر اساس محصولات یا خدمات شما یک سناریو مناسب و رسمی و جذاب را آماده و پس از تایید شما ویدئو تبلیغاتی آماده می گردد. ای ادز پیشنهاد می کند از روش ویدئو مارکتینک در شبکه های اجتماعی استفاده نمایید و در همین راستا پکیج های تبلیغاتی بسیار مناسبی را برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی آماده نموده است.

تبلیغات با موشن گرافیک و انیمیشن

تبلیغات با موشن گرافیک و انیمیشن

در این روش اهداف تبلیغات مورد بررسی و آنالیز قرار خواهد گرفت و با بررسی کامل کسب و کار شما، اتاق فکر ای ادز جهت آماده سازی استوری برد (طرح اولیه) و دیالوگ گویندگان تشکیل خواهد شد. شخصیت های طراحی شده برای انیمیشن میتوانند از شخصیت های معروف تیم ای ادز و با صداگذاری خود این بازیگران بوده و یا کاملا مجزا و با طرحی متفاوت یا شخصیت کسب و کار شما ارائه گردد. طرح آماده شده در قالب عکس هایی برای کارفرما ارسال و در نهایت پیاده سازی طرح انجام خواهد شد. ای ادز برای برندینگ و افزایش فروش محصولات و خدمات شما پیشنهاد می کند از انیمیشن تهیه شده در تبلیغات شبکه های اجتماعی استفاده نمایید و در همین راستا پکیج های ویژه ای را آماده نموده است تا تبلیغات موثری داشته باشید.

آموزش های آکادمی ای ادز

آنلاین مارکتینگ

آکادمی eAds

نمونه کارهای ای ادز

ویدیوی تبلیغاتی فرشید

ویدیوی تبلیغاتی دومینو

ویدیوی تبلیغاتی راستین بازار

حراجمعه بامیلو

برخی از برندهایی که از تبلیغات ویدئویی استفاده می کنند

  • bamilo
  • domino
  • fitilio
  • firs