وب سایتی متفاوت داشته باشید

کسب و کار خود را 24 ساعته کنید

طراحی سایت

ای ادز با بهره مندی از مجرب ترین طراح و برنامه نویسان و با استفاده از تیم تحلیل آماری و تحقیقات بازار خود قادر است تا با آنالیز دقیق کسب و کار شما و رعایت تمام استاندارد های روز طراحی در جهان٬ بهترین طراحی را برای شما و کسب و کارتان ارائه دهد.

برخی از ویژگی های تیم طراحی وب سایت ای ادز

مشخص کردن اهداف وب سایت

مشخص کردن اهداف وب سایت

طراحی وب سایت اولین قدم برای ورود به دنیای مجازی و بهره مندی از امکانات و ویژگی های موجود در آن است. مهم‌ترین نکته قبل از پیاده‌سازی وب سایت آن است که بدانیم هدف و توقع یک فرد یا شرکت از داشتن یک وب سایت چیست. ای ادز با برگزاری جلسات متعدد و بررسی کامل کسب و کار شما، بهترین پیشنهادات را برای شروع قوی در اینترنت به شما ارائه خواهد کرد.

اشناخت رقبا و مشتریان وب سایت شما

شناخت رقبا و مشتریان وب سایت شما

ای ادز به پشتوانه تیم تحلیل آماری خود، کاربران هدف و همچنین رقبای داخلی و خارجی وب سایت شما را شناسایی و مورد بررسی دقیق قرار خواهد داد و پس از دریافت نتایج مناسب در ارتباط با نیاز کاربران شما، ایده ها و استانداردهای روز طراحی، نسبت به طراحی گرافیک وب سایت شما اقدام خواهد کرد.

 طراحی کاملا اختصاصی

طراحی کاملا اختصاصی

تیم برنامه نویسی ای ادز برای طراحی وب سایت شما به هیچ عنوان از سیستم های مدیریت محتوا و قالب های آماده استفاده نخواهد کرد و وب سایت متناسب با سلیقه و امکانات مد نظر کارفرما از صفر به صورت اختصاصی طراحی خواهد شد.

پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت

از لحظه ای که طراحی وب سایت شما شروع می‌شود به صورت مستقیم با تیم طراحی از طریق پنل اختصاصی در ارتباط هستید و این پشتیبانی پس از پایان طراحی توسط تیم پشتیبانی ای ادز در مراحل استفاده از وب سایت نیز ادامه خواهد داشت.